AKTUALNOŚCI

Trochę informacji o firmie i naszych pracach.
Informacje

Heksagony wkraczają na salony!

W kolekcjach Paradyża możemy znaleźć ciekawy kształt płytki a mianowicie heksagon nazywany także plastrem miodu. Daje on nowe możliwości aranżacji wnętrz, bardziej skomplikowanych kompozycji, nie tylko ściennych a dzięki którym wychodząc poza schematy otrzymujemy zjawiskowy, niepowtarzalny efekt.

Czytaj więcej

Informacje

Omnires - szczotkowane złoto oraz satynowa czerń ze złotymi detalami

Nie tak dawno polska firma Omnires wypuściła minimalistyczną serię armatury łazienkowej oraz kuchennej - Y. Spośród opcji kolorystycznych mogliśmy zdecydować się na klasyczny chrom, czarną satynę, srebrzysty nikiel bądź lśniące złoto. Do kolekcji doszedł wariant łączący matową czerń z delikatnymi akcentami złota oraz kolor szczotkowanego złota, które wygląda bardzo efektownie.

Czytaj więcej

Informacje

Lekkość i klasa nawet w małych pomieszczeniach

Firma RADAWAY jak zwykle nie zawodzi zarówno designem jak i najwyżej klasy jakością swoich produktów.

Nowa linia FURO odznacza się przesuwnymi drzwiami zastosowanymi w kabinach prysznicowych, drzwiach wnękowych, parawanach wannowych a także pojawiło się takowe rozwiązanie w walk-inie!

Czytaj więcej

Informacje

Ceramika w kolorze – MASSI

Przełam klasykę! Nowa seria MOLIS wychodzi naprzeciw nowym trendom kolorystyczym ceramiki łazienkowej.
Czytaj więcej

Informacje

Kwadro Plus Kolekcja mebli łazienkowych, która łączy w sobie przeszłość, teraźniejszość i przyszłość.

   Seria powstała w wyniku fuzji dwóch cieszących się dużym zainteresowaniem kolekcji – Kwadro i Kwadro Slim.


Czytaj więcej

Informacje

Płytki ceramiczne - beton i połysk w nowej kolekcji

   Błyszczące płytki ścienne w klasycznym, bardzo eleganckim odcieniu pozwolą stworzyć łazienkę, którą można ozdobić dowolnymi dodatkami, w zależności od charakteru, który pragniemy nadać pomieszczeniu.

Czytaj więcej

Informacje

Trendy: złota łazienka. Wnętrza, które pokochasz...

   Po latach popularności minimalistycznych aranżacji nadszedł czas na zmiany. Do łazienek wkraczają złote akcenty. Nie ma tu jednak przepychu i przesadzonych stylizacji, jest za to spójność i harmonia. Szlachetne barwy i materiały znajdują odzwierciedlenie w detalach.

Czytaj więcej

Informacje

Walk-in Modo X o wysokości do trzech metrów

   Firma Radaway poszerzyła dostępność rozmiarów kabin Walk-in ze szkłem o grubości 10mm.Czytaj więcej

Informacje

Mała łazienka w bloku.

  Łazienki w bloku zwykle mają niewielki metraż. Nawet na małej powierzchni można zaplanować jednak wszystkie niezbędne funkcję, a co więcej, stworzyć piękne i ciekawe wnętrze.

Czytaj więcej

Informacje

Salon kąpielowy. 6 pomysłów na urządzenie

  Jak urządzić salon kąpielowy w domowej łazience? Pomogą w tym wanny wolnostojące, które zbudują klimat domowego SPA nawet w niedużej łazience w bloku.

Czytaj więcej

Informacje

Nowoczesna łazienka w bloku. Pomysły na urządzenie

  Mniej znaczy więcej – wszyscy znamy tę popularną maksymę, która w przypadku urządzania małej łazienki wydaje się być szczególnie cenną radą.

Czytaj więcej

Informacje

Kolor w łazience. Jak zaaranżować ją modnie?

  Myśląc o wystroju mieszkania, przed oczami pojawiają nam się zwykle delikatne i stonowane kolory. Miejscem, w którym często decydujemy się na odważniejszą kolorystykę, jest właśnie łazienka.

Czytaj więcej

Informacje

Baterie do łazienki: piękne kolekcje w czarnym kolorze.

    Czarne baterie o aksamitnej, matowej powierzchni to absoluty łazienkowy hit. Dzięki nim nasze wnętrze zyska intrygujący, ciekawy wystrój.

Czytaj więcej

Informacje

Kabiny Walk-in

    To jedna z najpopularniejszych kolekcji kabin walki-in. Od lat doskonale prezentuje się w polskich domach, hotelach oraz SPA. Nie bez powodu firma Radaway rozbudowuje serię o nowe modele.

Czytaj więcej

Targi

Warsaw Home

    Warsaw Home & Contract to biznesowe targi wyposażenia wnętrz, które co roku przyciągają dziesiątki tysięcy entuzjastów dobrego designu

Czytaj więcej