Błyszczące płytki ścienne w klasycznym, bardzo eleganckim odcieniu pozwolą stworzyć łazienkę, którą można ozdobić dowolnymi dodatkami, w zależności od charakteru, który pragniemy nadać pomieszczeniu.

    Najnowsza kolekcja łazienkowa marki Tubądzin - Shine Concrete w rozmiarze 30x60 cm - łączy w sobie pozornie sprzeczne zestawienie kolorów i faktur, pozwalając uzyskać w łazience niebanalne kontrasty i łącząc surową nowoczesność z przepychem. Już sama nazwa wskazuje na niezwykłość tej propozycji. Jeśli dodać do tego geometryczne wzory i kontrastowe barwy, otrzymamy kolekcję, którą trudno przegapić. 

    Motywem przewodnim Shine Concrete jest nawiązanie do struktury betonu, jednak nie w zimnym, szarym ujęciu, a w ciepłych, beżowych barwach. W odróżnieniu od industrialnej płyty, Shine Concrete to beton w wydaniu de luxe. 

   Tym, co wyróżnia tę kolekcję są płytki dekoracyjne. W wersji ciemniejszej – falujące pasy w tonacji ciepłej platyny, układają się – niczym w modnych motywach nawiązujących do dzikich zwierząt  - na tle czekoladowego tła. Ten sam dekor w wersji jasnej przypomina z kolei dyskretne liście egzotycznej rośliny.