To jedna z najpopularniejszych kolekcji kabin walki-in. Od lat doskonale prezentuje się w polskich domach, hotelach oraz SPA. Nie bez powodu firma Radaway rozbudowuje serię o nowe modele.

    Kabiny walk-in to kabiny otwarte. Modele wykonane są z 8 mm hartowanej szyby pokrytej łatwą w utrzymaniu w czystości powłoką hydrofobową. Kabiny te występują w dwóch wariantach kolorystycznych - chromie oraz czerni. Najczęściej montowane są bezpośrednio na podłodze, choć istnieje możliwość zamontowania ich także na brodziku tradycyjnym. Kabiny z serii można dopasować do każdego stylu w jakim urządzona jest łazienka. Część modeli jest bardzo minimalistyczna w formie – inne mogą stać się główną dekoracją wnętrza. Przykładem są kabiny z czarnymi detalami, które podkreślają szlachetność towarzyszących materiałów oraz sprawiają, że wnętrze nabiera niezwykłego charakteru. Połączenie szkła i czerni dodaje pomieszczeniu elegancji i przyciąga uwagę. Wśród czarnych propozycji znaleźć można modele z ramką lub z industrialną kratką wykonaną niezwykle trwałą farbą ceramiczną zespalaną ze szkłem podczas jego hartowania.

    Nowością w ofercie są kabiny z chromowanymi lub czarnymi profilami. Wyróżnia je grubość szkła. Hartowana 10 mm szyba zapewnia niezwykłą trwałość i doskonałe bezpieczeństwo. Szkło dostępne jest w trzech wariantach kolorystycznych, a dodatkowo na szkle przejrzystym można wygrawerować dowolny wybrany wzór.  Przy wykorzystaniu dedykowanych profili, istnieje możliwość przymocowania kabiny bezpośrednio do sufitu. Takie rozwiązanie to ciekawa propozycja dla właścicieli wysokich mieszkań, którzy marzą np. o deszczownicy wychodzącej z sufitu.