Jak urządzić salon kąpielowy w domowej łazience? Pomogą w tym wanny wolnostojące, które zbudują klimat domowego SPA nawet w niedużej łazience w bloku.

  Wanna wolnostojąca zmienia domową łazienkę w salonik kąpielowy. Najnowsze propozycje wyróżniają się atrakcyjnym design i kompaktowymi formami. Odpowiedni model znajdą także właściciele małych łazienek.

Przyjemność kąpieli w wolnostojącej wannie nie musi być zarezerwowana dla właścicieli dużych łazienek. W aktualnej ofercie znajdziemy bowiem wiele modeli dedykowanych właśnie małym wnętrzom. Możemy sobie nawet pozwolić na wannę wolnostojącą w łazience w bloku. Szukajmy modeli o długości 140-160 cm, a takie coraz częściej pojawiają się w ofercie producentów.

Nowoczesne modele poza kompaktowymi wymiarami oferują także atrakcyjny design. W modzie jest minimalizm. Pomimo ascetycznych kształtów wanny zachwycają łagodnymi liniami i  organicznymi formami, które świetnie prezentują się zarówno w ultranowoczesnych wnętrzach, jak   i stylowych aranżacjach.

Możemy wybierać spośród modeli wykonanych z akrylu, kompozytu mineralnego oraz stali emaliowanej. Wanna jest zintegrowana z obudową w taki sposób, że wszelkie łączenia są całkowicie niewidoczne, ukryty jest także syfon. Najnowsze modele wyróżniają się ponadto subtelnym rantem typu slim. Wszystkich, którzy podążają za trendami zainteresują modele w wersji black&white łączące białe wnętrze z czarnym (a nawet srebrnym lub złotym) wykończeniem po zewnętrznej stronie.